Partnerzy – Dostawcy – Producenci

 

Realizując nasze prace ciągle wspieramy się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi w oparciu o współpracę z szeregiem producentów, dostawców i jednostek doradztwa technicznego czego wynikiem otrzymują Państwo rozwiązanie na miarę swoich potrzeb z najwyższej jakości komponentów. Wieloletnie i sukcesywne współdziałanie z naszymi partnerami pozwala nam dobrać najlepsze rozwiązania i osiągnąć 100% Państwa zadowolenia.

commscopeCommScope – niewątpliwie największy i najlepszy na świecie producent rozwiązań sieciowych na rynku. Połączone doświadczenia firm AMP Netconnect, ADC/Krone i Raychem zapewniają użytkownikowi gwarancję osiągnięcia najwyższej wydajności i niezawodności dostarczanych rozwiązań sieciowych.

 

 

 

kroneraychemlogo-amp-netconnect


 

logo-lanster-technologie-siecioweLANSTER to specjalistyczna firma założona w 1999 roku przez grupę inżynierów sieciowych. Obecnie firma zajmuje się doradztwem i projektowaniem systemów teleinformatycznych oraz bezpieczeństwa budynkowego. W każdym z oddziałów (Kraków, Poznań i Warszawa) inżynierowie wsparcia technicznego proponują, dostarczają i wdrażają kompleksowe rozwiązania, które są wybrane spośród najlepszych światowych technologii. Połączony potencjał najnowszej wiedzy i wieloletnich doświadczeń oraz oferty liderów branży, jak np. Commscope/AMP Netconnect/ADC Krone/iTRACS, Hawlett-Packard, Tyco Fire and Security czy HID-Omnikey, tworzy w efekcie możliwości pozyskania stabilnych i nowoczesnych rozwiązań, dopasowanych optymalnie i adekwatnie do potrzeb każdego klienta.


solar

 

Solar Polska to sieć hurtowni elektrotechnicznych

 


PRODUCENCI

Wykonując prace elektroinstalacyjne zabudowujemy materiały wiodących marek takich jak np.:

abb baks bitner dehn elektro-plast f_f hager ingremio kontakt-simon legrand obo telefonika wago