O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „ELEKTROBUD” powstało w 1993 roku i oferuje swe usługi już od ponad kilkudziesięciu lat. Jest firmą prężnie działającą na polskim rynku, która dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta bądź Inwestora. Szeroki zakres świadczonych usług, solidność oraz terminowość wykonania zleconych prac pozwala się nam ciągle rozwijać i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Ciągle staramy się sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów, dlatego nieustannie uzupełniamy naszą wiedzę techniczną jak i praktyczną w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych, kablowych i teletechnicznych. W ostatnim okresie czasu braliśmy udział w Programie CIRF, którego efektem jest otrzymany Certyfikat CIRF Innowacyjna i Rzetelna Firma 2016 roku. Otrzymany certyfikat dodatkowo mobilizuje nas do podnoszenia standardów wykonywanych prac przez co powierzone zadania są zrealizowane solidnie, estetycznie, terminowo zgodnie z zaleceniami Inwestora przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonej usługi.

Naszą podstawową zasadą jest stawianie na jakość oraz profesjonalizm w wykonawstwie i współpracy z Klientem: Inwestorem, Projektantem, Generalnym Wykonawcą.

Z naszym doświadczeniem zawodowym zdobytym przez szereg lat działalności, jak również w uczestnictwie w analizach techniczno – ekonomicznych zadań inwestycyjnych oraz weryfikacji instalacji – daje mam to unikatowe doświadczenie gwarantujące naszym Klientom pewność prawidłowego (technicznie i kosztowo) wykonania wyznaczonego zadania inwestycyjnego z branży elektrycznej i teletechnicznej.

Posiadamy szereg certyfikatów i uprawnień pozwalających na pełne udokumentowanie naszej pracy, współpracujemy ze środowiskami projektantów, rzeczoznawców oraz specjalistami od systemu zabezpieczeń (CCTV, włamanie, kontrola dostępu), jak również TV-SAT, nagłośnienia i projekcji wizji.
Dzięki profesjonalnej i wysokiej jakości świadczonych przez nas usług cieszymy się szacunkiem oraz uznaniem wielu uznanych firm i inwestorów.
Firma na wykonane prace instalacyjne udziela gwarancje oraz zapewnia stały serwis powykonawczy.

Reprezentantem firmy jest Kazimierz Świderski.